• روش های نوین تحلیل و  طراحی سیستم ها

 .

 کتاب روشهای نوین تحلیل و طراحی سیستم ها

تحلیل و طراحی سیستم های رایانه – محور، یک حوزه زنده، فعال، پویا و پول ساز است که در آن تحلیل گران و طراحان سیستم ها در پی فراگیری پیوسته فنون و روشهای جدید در این زمینه ،به کار گیری نرم افزارها و سخت افزارهای کار آمد و مدرن جهت بهره ورتر نمودن نهادهاو سازمانها، و ارائه سیستم های اطلاعات کاربر پسند،کارآمد، مفید، واقتصادی جهت نیل به مزیتهای رقابتی می باشند. در جهان رقابتی پیچیده امروز، بدون داشتن تفکر سیستمی و به کار گیری متدهای مدرن تحلیل و طراحی سیستم ها، بسیاری از تصمیم گیریهای خرد و کلان بصورت جامع و مفید امکان پذیر نمی باشد. مهندسی سیستم ها، یک رهیافت میان رشته ای است و تحلیل وطراحی سیستم ها درعمل تلفیقی از رشته های مختلف از قبیل مهندسی نرم افزار ،مهندسی سخت افزار، مهندسی صنایع، علوم شبکه، مدیریت، اقتصاد، جامعه شناسی،و ... می باشد.

هدف اصلی کتاب حاضر،ارائه یک مستندجامع، نوین، سیستماتیک، آسان و روان،و همراه با مثال های واقعی برای علاقه مندان به برنامه ریزی ،تحلیل ،طراحی و اجرای سیستم های رایانه – محوراطلاعات است. در این کتاب، تکنیک ها و فنون اساسی و بنیادین تدوین و توسعه سیستم ها معرفی شده، چرایی استفاده از آنها تبیین گردیده ، و نمونه های واقعی جهت ایجاد فرصت های مناسب برای خوانندگان در راستای آماده سازی آنها برای توسعه سیستم های خرد و کلان ارائه گردیده است.کتاب حاضر منبعی ارزشمند برای دانشجویان کارشناسی ،کارشناسی ارشد، و دکترا در رشته های گوناگون مهندسی از جمله مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع و سیستم ها، مهندسی فناوریهای اطلاعات ،مهندسی برق و الکترونیک ،مهندسی پزشکی، علوم کامپیوتر، اقتصاد، مدیریت و ...می باشد. امید است این کتاب مورد استفاده اساتید و دانش پژوهان گرامی، دانشجویان عزیز، و تمامی کسانی که با درک عمیق و با نگاه سیستماتیک و جامع در پی حل مسائل گوناگون می باشند قرار گیرد و چراغ راهی برای علاقه مندان برای حل مسائل سیستمی باشد.

انتشارات نیاز دانش کتاب روش های نوین تحلیل و طراحی سیستم ها را به قلم توانای پروفسور محمد حسین فاضل زرندی ( هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ) در  448 صفحه با قطع وزیری منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار داده است . کتاب حاضر حاصل سالها تجربه و تدریس دکتر محمد حسین فاضل زرندی بوده و تالیف چنین کتابی به نوبه خود افتخاری بر آثار مکتوب در حوزه فنی و مهندسی به شمار می آید.

خواهشمند است نظرات انتقادی خود را در مورد کتاب با مدیریت انتشارات از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های انتشارات در میان و پیشنهادات خود را جهت بهبود و رفع کاستی ها اعلام فرمایید

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

روش های نوین تحلیل و طراحی سیستم ها  • 800,000ريال
  • 720,000ريال


محصولات مرتبط

پژوهش عملیاتی (1) با راهنمای ساده از نرم افزار گمز

پژوهش عملیاتی (1) با راهنمای ساده از نرم افزار گمز

کتاب حاضر بر اساس مصوب پژوهش عملیاتی (1) (فصل اول تا پنجم کتاب) برای تمامی گرایش­های رشته­ های ..

99,000ريال 110,000ريال