• اصول هفتگانه یک رهبر

انتشارات نیاز دانش

  کتاب :اصول هفتگانه یک رهبر

·       این کتاب حاصلِ 14 سال راهبری و آموزش رهبران در تمام سطوح و در تمام انواع صنایع است. «هفت اصل» رهبری را در خلال حرفه راهبری،و با مشاهده­ اینکه چگونه «هفت اصل» و «یازده تمرین» رهبری باعث شده­ اند که رهبرانی که با آنها کار کرده­ ام عملکردی خوب تا عالی داشته باشند، بسط داده و اصلاح کرده­ ا م.

·       به علت فشار روانی که امروزه بر رهبران اعمال می­شود، و ضرورت مداومی که کسب­ وکار برای انجام امور بیشتر با هزینه ­های کمتر ایجاد کرده است، رهبران زمان اندکی برای بهبود مهارت­های رهبری خود دارند یا اصلاً زمانی برای این کار در اختیار ندارند. این کتاب به صورت گام‌به‌گام این فرآیند را با گام­های مختصر و توصیفی توضیح می­دهد. هریک از این گام­ها به همراه مثال­هایی از زندگی واقعی مطرح شده­ اند، و انتهای هر فصل شامل راهنما و کاربرد عملی است که در این مسیر نقش مربی­تان را ایفا می­کند.

·       صرف­نظر از اینکه چه بخشی از کتاب را مطالعه می­کنید، می­توانید از مهارت­های هر فصل جهت بهبود وظایف و  توانایی­های رهبری بهره گیرید.

·       پیش از آنکه بتوانید دیگران را رهبری کنید، باید اصول بنیادین و اثبات­ شده­ را مبنای موفقیت قرار دهید. اصول کلیدی­ ای که در این کتاب تشریح شده ­اند اصولی هستند که رهبران موفقی که مربی­شان بوده­ ام برای بهبود عملکرد شغلی­ شان استفاده کرده ­اند.

·       در این کتاب، نه تنها هفت اصل رهبری را یاد می­گیرید(که حقیقتاً صدها رهبر درستی آن را اثبات کرده­ اند)، بلکه از سرگذشت­های موفقیت و شکست نیز درس خواهید گرفت. علاوه براین، بخش تمرین‌های کلیدی شامل تعدادی سؤال عملی است تا کاربرد این قواعد و روش‌ها را از راه انجام‌دادن به بهترین شکل یاد بگیرید. این بخش تقریباً همانند این است که مربی شخصی خود را داشته باشید.

·       هفت اصل رهبری نه تنها ایده­ آل­ های رهبری موفق کسب ­وکار را روشن می­سازد، بلکه اصول مشابهی که می­توان برای بهبود زندگی روزمره به کار برد را توضیح می­دهد.

·       به این دلیل که توانایی رهبران برای انگیزش و الهام­ بخشی به دیگران حیاتی است، این کتاب نحوه ارتباط و تعاملی را که برای اداره و رهبری مؤثر امور لازم است نشان می­دهد.

·       مشارکت کارکنان در محل کار همیشه پایین است. در اکثر موارد، رهبری ضعیف دلیل این موضوع است. این کتاب پاسخ­هایی ارائه می­کند وبستری از مفاهیم و ایده­ های اثبات ­شده را پی ­ریزی می­کند که در صورت پیروی از آن، این مشکلات ناگواری را که امروزه نیروی­ کار با آن مواجه هستند برطرف خواهد کرد.

·       رهبری از درون شروع می­شود و در برون نمود می­یابد. این کتاب مهارت­هایی را در اختیارتان قرار می­دهد که برای پرورش درون لازم است و به شما نشان می­دهد که چگونه این مهارت­ها را به ­شکلی بی­نقص به گام­های قابل ­انجام و عملی تبدیل کنید.

·       امروزه، بسیاری از رهبران بر پایه مهارت­های فنی خود ترفیع می­گیرند، بدون آنکه بررسی شود لازمه­ ی اجرای مؤثر وظایف رهبری چیست. سرنوست سازمان به رهبری آن وابسته است. این کتاب برنامه­ای گام ­به­ گام ارائه می­کند که هر شرکت می­تواند برای پرورش رهبران خود دنبال کند و با اشاره به این برنامه بگوید: «این روشِ صحیح رهبری است».

·       مهم­تر از همه اینکه، «اصول هفت­ گانه یک رهبر» کتابی عملی است...نه ملغمه­ ای از داده­ ها و ایده‌های نظری. این مفاهیم و ایده ­ها عملی هستند و کاربردشان ساده است. این موارد سالیان سال بنیانِ نشست­های راهبری عملگرایانه و بسیار معتبرم بوده ­اند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

اصول هفتگانه یک رهبر  • 240,000ريال
  • 216,000ريال


محصولات مرتبط

اطلس برند

اطلس برند

..

189,000ريال 210,000ريال

رازهای موفقیت برند

رازهای موفقیت برند

انتشارات نیاز دانش کتاب رازهای موفقیت برند نوشته جان مورگان ترجمه محمد طاهر دنگ کو و همکاراناین ..

540,000ريال 600,000ريال

بازآفرینی شما

بازآفرینی شما

انتشارات نیاز دانش  کتاب :بازآفرینی شما در این کتاب، "Dorie Clark" متخصص «برندسازی»، راهنما..

0ريال

the vibe  راهنمای بازاریابی برای هر محصول،هر خدمت و هر صنعتی

the vibe راهنمای بازاریابی برای هر محصول،هر خدمت و هر صنعتی

  کتاب:the vibe  راهنمای بازاریابی برای هر محصول،هر خدمت و هر صنعتی هدف این کتاب این اس..

72,000ريال 80,000ريال

تفکر طراحان برند-چاپ دوم

تفکر طراحان برند-چاپ دوم

انتشارات نیاز دانش  کتاب:تفکر طراحان برند-چاپ دوم تعداد قابل ملاحظه‌ای از متفکران در این کت..

0ريال

طراحی هویت برند
استراتژی صعود(سه اصل تفکر استراتژیک پیشرفته)

استراتژی صعود(سه اصل تفکر استراتژیک پیشرفته)

انتشارات نیاز دانش  کتاب: استراتژی صعود(سه اصل تفکر استراتژیک پیشرفته) کتاب­های فراوانی در ..

0ريال

رمزگشایی فرآیندهای خرید- فروش

رمزگشایی فرآیندهای خرید- فروش

انتشارات نیاز دانش  کتاب:رمزگشایی فرآیندهای خرید/فروش هر زمان که علم به مقوله‌ای ورود می‌کند..

133,200ريال 148,000ريال

رهبری مدیریت پروژه

رهبری مدیریت پروژه

انتشارات نیاز دانش  کتاب :رهبری مدیرت پروژه   مدیریت پروژه و رهبری پروژه دو روی یک ..

855,000ريال 950,000ريال

اصول بنیادی مدیریت پروژه

اصول بنیادی مدیریت پروژه

کتاب اصول بنیادی مدیریت پروژه در 4 فصل زیر به قلم دکتر محمد بالاخانپور توسط انتشارات نیاز دانش به چا..

342,000ريال 380,000ريال