• مفاهیم سیستم عامل- چاپ چهارم

کتاب مفاهیم سیستم عامل نوشته آبراهام سیلبرشاتزو همکاران ،کتابی مناسب برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر جهت آشنایی با مفاهیم پایه ای سیستم عامل است. همچنین کتاب یاد شده برای افرادی که در محیط های کاری نیز مشغول به کار هستند مفید میباشد.این کتاب توصیفی شفاف ز مفاهیم پایه ای سیستم عامل را در بر میگیرد،در این کتاب فرض میشود که خواننده با ساختارهای داده پایه ای ،سازمان کامپیوترو یک زبان سطح بالا همانند Cآشنا هستند.موضوعات سخت افزاری مورد نیاز برای درک مفاهیم بهتر سیستم عامل در فصل 1 کتاب آورده شده است . برای کدهای برنامه نویسی در این کتاب از زبان های Cوجاوا استفاده شده است،اما خواننده بدون داشتن تسلط بر روی این زبان ها میتوانند الگوریتم کد برنامه نویسی شده را درک نماید . مفاهیم با استفاده از توصیف های شهودی بیان شده است همچنین مفاهیم تئوری ضروری در این کتاب بحث شده اند و ازاثبات های فرمولها صرفنظر گردیده است.

انتشارات نیاز دانش کتاب مفاهیم سیستم عامل ویراست هشتم را در696 صفحه و در قطع وزیری به همراه لوح فشرده حل تمرینهای کتاب منتشر و در دسترس علاقه مندان قرارداده است کتاب حاضر اولین ترجمه از کتاب مفاهیم سیستم عامل ویراست هشتم بوده و سعی شده است تا مفاهیم سیستم عامل از کتاب مرجع با زبانی سلیس و روان به زبان فارسی برگردانده شود

خواهشمند است نظرات انتقادی خود را در مورد کتاب با مدیریت انتشارات از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های انتشارات در میان و پیشنهادات خود را جهت بهبود و رفع کاستی ها اعلام فرمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مفاهیم سیستم عامل- چاپ چهارم  • 650,000ريال
  • 585,000ريال


محصولات مرتبط

طراحی و معماری کامپیوتر- تلاقی سخت افزار و نرم افزار-ویراست پنجم

طراحی و معماری کامپیوتر- تلاقی سخت افزار و نرم افزار-ویراست پنجم

انتشارات نیاز دانش  کتاب:طراحی و معماری کامپیوتر- تلاقی سخت افزار و نرم افزار-ویراست پنجمکتاب ط..

360,000ريال 400,000ريال

آزمون نرم افزار

آزمون نرم افزار

از جمله اهداف آزمون نرم­ افزار مي­توان به اطمينان از اين که برنامة کاربردي بر مبناي نيازمندي‌ها..

270,000ريال 300,000ريال

1000 سوال در سیستم عامل

1000 سوال در سیستم عامل

سیستم عامل ها، یک بخش ضروری هر سیستم کامپیوتری هستند. مبتنی بر این ضرورت، درس سیستم ­عامل، یک بخش ..

225,000ريال 250,000ريال