• مرجع کاربردی و گام به گام ASP.NET4 با کدهای سی شارپ

مایکروسافت با ارائه ASPو زبان قدیمی تر خود به صورت NET.در قرن 21 قدم مهمی برداشت ASP.NETکه از VB.NETرا برای کدنویسی در اختیار قرار می دهد به برنامه حرفه ای و شی گرا برای تولید صفحات وب تبدیل شده و به این فن آوری کمک بسیار میکند. ولی زبانهایی که از گذشته به ارث رسیده اند نمی توانند به اندازه NET.کارایی داشته باشند بنابراین NET.زبان #Cراارائه کرده که برای محیط NET.مناسب باشد#CدرNET. به عنوان زبانی کاملا جدید ارائه شده #Cدر عین اینکه برای برنامه نویسان Cآشنا میباشد ولی جدید است #Cبه دلیل داشتن خصایصRAS مورد علاقه برنامه نویسان VBنیز میباشد. برخی میگویند #Cزبانی ارائه شده از سوی مایکروسافت برای رقابت با جاوا شرکت SUNمی باشد. #Cدر واقع زبانی جدید با تمامی امکانات دلخواه شما مانند شی گرایی کامل،مدیریت خود کار حافظه و مرتب سازی محیط کار می باشد.

انتشارات نیاز دانش کتاب مرجع کاربردی و گام به گام ASP.NET4با کدهای#C رادر560 صفحه و در قطع وزیری به همراه لوح فشرده فیلم های آموزشی و تمرینهای کتاب منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار داده است

خواهشمند است نظرات انتقادی خود را در مورد کتاب با مدیریت انتشارات از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های انتشارات در میان و پیشنهادات خود را جهت بهبود و رفع کاستی ها اعلام فرمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مرجع کاربردی و گام به گام ASP.NET4 با کدهای سی شارپ  • 140,000ريال
  • 126,000ريال


محصولات مرتبط

برنامه نویسی میکروکنترلرهای ARM در محیط نرم افزاری Keil u Vision با استفاده از توابع کتابخانه ای CMSIS

برنامه نویسی میکروکنترلرهای ARM در محیط نرم افزاری Keil u Vision با استفاده از توابع کتابخانه ای CMSIS

در بین پردازنده ­هایی که هم ­اکنون در دسترس هستند، پردانده­ های ARM به دلیل مصرف توان پایین و ..

288,000ريال 320,000ريال