• فرمول ها و جدول های  ریاضی ( ویراست چهارم )

کتاب فرمولها و جدول های ریاضی اشپیگل کتاب بسیار سودمندی است. هر کس با ریاضیات سرو کار داشته باشد می تواند از این کتاب بهره جوید ،کتاب پیش رو از مقدمات،فرمولها،جدول ها،و ضمایم تشکیل شده است. متن کتاب از دو قسمت آ و ب تشکیل شده است .قسمت آ به فرمولها اختصاص دارد و از دوازده بخش تشکیل شده است. در بخش یک ثابت ها،حاصلضرب ها ،و فرمول های مقدماتی مطرح میشوند. بخش دوم به هندسه اختصاص دارد. در بخش سوم تابع های متعالی مقدماتی عنوان میشوند. بخش چهارم به حساب دیفرانسیل و انتگرال و بخش پنجم معادلات دیفرانسیل و آنالیز برداری را پوشش میدهد.بخش ششم سری ها را مورد بحث قرار داده و بخش هفتم به تابع هاو چند جمله ای های خاص میپردازد.بخش هشتم تبدیلات لاپلاس و فوریه را مطرح میسازد.بخش نهم تابع های بیضوی و خاص گوناگون را مورد بحث قرار میدهد. بخش دهم نا مساوی ها و حاصلضرب های نا متناهی را مطرح میکند.بخش یازدهم به احتمال و آمار میپردازد و در بخش دوازده روش های عددی مورد بحث قرار میگیرند. در قسمت ب جدول ها آمده اند و از هفت بخش تشکیل میشود. در بخش اول توابع لگاریتمی،مثلثاتی،و نمایی عنوان شده اند. بخش دوم به توابع فاکتوریل و گاما و ضرایب دو جمله ای اختصاص دارد . در بخش سوم توابع بسل مطرح میشوند.بخش چهارم به چند جمله ای های لژاندر اختصاص دارد.بخش پنجم انتگرالهای بیضوی را مطرح میسازد. بخش ششم جدول های مالی را شرح میدهدو بخش هفتم به احتمال و آمار خواهد پرداخت. سپس ضمائم کتاب آغاز می شوند. ابتدا فهرست علائم و نمادهای خاص را می بینید و بعد از آن واژه نامه انگلیسی به فارسی و همچنین واژه نامه فارسی به انگلیسی میآید.

کتاب از هر جهت کامل بوده و برای هر استاد و دانشجو در هر سطحی که باشد سودمند خواهد بود.

انتشارات نیاز دانش کتاب فرمولها و جدولهای ریاضی از سری شومز نوشته استادان اشپیگل،لیپ شوتز و جان لیو را با ترجمه پروفسور علی اکبر عالم زاده در 296 صفحه با قطع وزیری منتشر و در دسترس علاقه مندان قرارداده است . کتاب حاضر پاسخی به نیاز کلیه مقاطع تحصیلی از دانش آموزان و معلمان گرفته تا دانشجویان و اساتید در مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد و حتی به عنوان هند بوکی برای دوره دکتری خواهد بود

خواهشمند است نظرات انتقادی خود را در مورد کتاب با مدیریت انتشارات از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های انتشارات در میان و پیشنهادات خود را جهت بهبود و رفع کاستی ها اعلام فرمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فرمول ها و جدول های ریاضی ( ویراست چهارم )  • 135,000ريال
  • 121,500ريال


محصولات مرتبط

معادلات دیفرانسیل معمولی

معادلات دیفرانسیل معمولی

معادلات دیفرانسیل معمولی قابل استفاده برای دانشجویان  رشته  های فنی مهندسی و علوم پایه ..

135,000ريال 150,000ريال

محاسبات عددی( قابل استفاده برای دانشجویان رشته های فنی مهندسی و علوم پایه)

محاسبات عددی( قابل استفاده برای دانشجویان رشته های فنی مهندسی و علوم پایه)

در تهیه این کتاب ریز مواد برنامه انقلاب فرهنگی برای درس محاسبات عددی مورد نظر بوده است و کتاب ..

162,000ريال 180,000ريال

ابزارهای ریاضی در فیریک پایه 1

ابزارهای ریاضی در فیریک پایه 1

..

117,000ريال 130,000ريال