• بیوگرافی پروفسور لطفی زاده و مسیر تکامل علم فازیانتشارات نیاز دانش بزرگترین ناشر کتابهای  فیزیک در ایران بهترین مجموعه از کتابهای مرجع در حوزه  فیزیک را تقدیم میکند

لطفي كه لطفي‌زاده در حق علوم مهندسي كرد، براستي ستودني است. از سال 1344 كه نظريه فازي را ارائه نمود، تاكنون بيش از پانزده هزار مقاله علمي معتبر در اين زمينه منتشر شده است، بيش از هزار اختراع مربوط به سيستم‌هاي فازي در ژاپن، و ساير نقاط جهان به ثبت رسيده است. تنها در ژاپن، جايي كه پژوهشگران زيادي به اين رشته علاقه دارند و واژه فازي را گاهي با لهجه ژاپني، <فاجي> مي‌خوانند، بيش از دو هزار دانشمند فقط روي منطق فازي و سيستم‌هاي مبتني بر آن كار مي‌كنند. نظريه او اكنون ديگر محدود به رياضيات و مهندسي نمانده و بسياري از انديشه‌ها و تفكرات فازي را كه از صدها سال پيش در ذهن بشر مطرح بوده، دوباره در ابعادي جهاني براي انسان معاصر مطرح كرده است.

اين روزها علم هوش‌مصنوعي مدرن از نظريه فازي بهره فراواني مي‌برد. انديشه متعالي او قفلي را كه سال‌ها بر چارچوب علوم بشر باقي مانده بود، شكست و دريچه‌اي شد به سوي جهان پيچيده و ناشناخته‌اي كه انسان معاصر هنوز در تكاپوي شناختنش است. نام او بر پيشاني تاريخ علم همواره جاويدان خواهد بود.


خواهشمند است نظرات انتقادی خود را در مورد کتاب با مدیریت انتشارات از طریق ایمیل و یا  شماره تلفن های انتشارات در میان و پیشنهادات خود را جهت بهبود و رفع کاستی ها اعلام فرمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بیوگرافی پروفسور لطفی زاده و مسیر تکامل علم فازی  • 50,000ريال
  • 45,000ريال


محصولات مرتبط

زندگی نامه ی علمی استاد دکتر محمود حسابی

زندگی نامه ی علمی استاد دکتر محمود حسابی

انتشارات نیاز دانش   کتاب:زندگی نامه ی علمی استاد دکتر محمود حسابی از دکتر محمود حسابی دو ..

67,500ريال 75,000ريال